KURUMSAL

Mam Asansör.

BİZ KİMİZ

Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2 kapalı alanda hizmet veren MAM Asansör üretiminin her aşamasında kalite ve güvene azami önem vermekte, yürüttüğü Ar-Ge odaklı üretim çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta ve müşteri memnuniyetini kalite politikası olarak benimsemektedir. 2 panelden 6 panele kadar merkezi ve teleskopik akıllı kapı mekanizmaları üretmektedir. Bölgesinde ve sektöründeki ihtiyaçları karşılamak, siz değerli müşterilerimize teknik çözümler üretmek ve alanında tecrübeli teknik personeli ile bölgenin ve sektörün en hızlı ve en iyi çözüm üreten -irması olmayı amaçlamaktadır.
VİZYONUMUZ

Sahip olduğu kaliteden ve müşteri memnuniyet politikasından ödün vermeyerek kişilerin can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutarak çalışmlarına mükemmeliğin en üst düzeyinde devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Mam asansör olarak günümüz teknolojisini takip ederek devamlılık ve kalite ilkesini göz önünde bulundararak, konusunda eğitimli kadrosuyla günümüzün ve geleceğimizin projelerine imza atmak.


Neler Yaparız

MAM Asansör olarak, asansör kabinleri, asansör kapıları, asansör makina motorları, kumanda panoları, butonları ve asansör aksesuarları üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizi Gör